Ed Stafford: Bilinmeyene Yolculuk

Ed Stafford: Bilinmeyene Yolculuk’ta Ed daha önce görülmemiş bölgelere ne olacağını bilmeden keşfetmeyi planlıyor. Her yolculuğu tam bir maceraya olması için, haber aldıktan sonra her lokasyona mümkün olduğu kadar en az ön planlama ile gitmeyi tercih ediyor.

Korkusuz kaşif, vahşi doğa ve beklenmeyen durumlara karşı hayatta kalma yeteğine güvenerek misyonunu başarılı bir şekilde bitirmeye çalışıyor. Buzullardan, çöllere, ve dağlık bölgelere kadar zorunlu hava koşulları ve saldırdan ev sahipleri ile yüz yüze gelen Ed, yerel halkın paylaştığı bilgi, ulaşım ve konaklama yardımlarını ile macerasına devam ediyor.

Her bölümde, Ed Stafford’un klasikleşmiş tarzı ile tüm yolculuğu kendi filme çekerken, ona sadece çekim direktörü eşlik ediyor. Yolculuk sırasında yanında sadece temel hayatta kalma donanımı, bir çift koordinat ve drone kamera ile kendi gördüklerini bu maceraya sebep olan uydu fotoğrafları ile karşılaştırıyor.

Seriyi anlatmak için, Ed “Yeni donanım, zorlu arazi ve iklim koşullarına karşı ayak üstünde karar verip ilerlemek gerekecek. Bu program için beni en heyecanlandıran tam bu; gerçek bir macera olacak” dedi.

Ed Stafford: Bilinmeyene Yolculuk: Sali 21:30’da

Ed Stafford Bilinmeyene Yolculuk: Crater gölünce yüzerken

JOEL LAMBERT'LE INSAN AVI
HAZINE ARAYISI

Facebook