AĞAÇ EVİ USTALARI

Ağaç Evi Ustaları

Ağaç Evi Ustaları'nda güçlü önsezilerinin yanısıra ağaçlarla konuşma yeteneği olan Pete Nelson ile ağaç tepelerinde muhteşem bir yolculuğa çıkıyoruz.

Pete, doğayı yeniden keşfetmeyi ve içindeki çocuğu canlandırmayı arzu edenler için özel 'doğaya kaçış' turları düzenliyor. Farklı istek ve beklentileri olan misafirleri için ağaç tepelerinde bir kaç yatak odası olan rüya gibi evlerden; basit, tek odalı kabinlere kadar nefes kesen güzellikler yaratmak için elinden geleni yapıyor.

Ama ağaçların üstlerinde bu peri masallarından fırlamış evleri yaratmak kolay değil. Pete, tasarımcıları ve oğlu Charlie bu şehirden kaçış mekanlarını yaratmak için Tabiat Ana'nın kaprislerine dayanmak, tehlikeli yapı teçhizatını itina ile kullanmak ve baş döndüren yüksekliklerde çalışmaya alışmak zorundalar.

Ağaç evleri yapmanın yanısıra Pete ailesi ile beraber, Washington'da, insanların modern hayatın gerilimlerinden kaçmak için sıkça gittikleri Tree House Point adlı bir de pansiyon işletiyorlar. Ağaç Evi Ustaları sizleri Pete ve ailesinin sıcak ama bir o kadar da zorlu hayatlarına ortak olmaya çağarıyor.

İlk Gösterim 9 Nisan Perşembe saat 21:30’da Discovery Channel ekranlarında!